Betandyou Kayıt

Betandyou Slot Oyunları Ekranı

Betandyou, birçok farklı ülkede olduğu gibi Türkiye’de de faaliyetlerini uzun yıllardan beri devam ettiriyor. 2010 senesinde kurulan işletme; Curaçao oyun komisyonunun sağlamış olduğu lisansı kullanmaktadır. Casino, spor, tombala, piyango, slot bölümleri öne çıkar. Para kazanmak isteyenler, Betandyou kayıt işlemini tamamlayarak bunu sağlayabilirler.

Betandyou Kayıt Şartları

Kayıt yapmak site üzerinden kolaydır. Gerek akıllı cep telefonları gerekse bilgisayarlar üzerinden erişim sağlanmasının ardından bunu yerine getirebilirsiniz. Belli şartların taşınması gerekmektedir. Bunlar her daim aynı olması ile dikkat çeker. Yerli ya da yabancı ofis ayrımı olmadan 18 yaşını doldurmak ilk kural olarak karşımıza çıkar. Buna ek olarak üyelik alacak olan kişilerin TC vatandaşı olması lazım. Bu sayede üyelik alınmasının önünde hiçbir engel kalmaz.

Betandyou Kayıtta Dikkat Edilecekler

Betandyou Bonus Ekranı

Sorunsuz bir Betandyou kayıt için şunları unutmayın;

  • Erişimin ilgili bölüme sağlanmasının sonrasında belirtilmiş her kutucuk doldurulmalıdır.
  • Sahte, yanlış, yalan beyaz vermek yasaktır. Bunun anlaşılması çok uzun sürmez ve böyle bir durumda siteden atılırsınız. Üstelik IP numaranız da yasaklanır.
  • Aynı anda iki farklı hesap ile oyun katılımının yapılması gibi bir durum söz konusu değildir.
  • Başkalarının bilgileri üyelik için verilemez.

Betandyou Kayıt İşlemi Nasıl Yapılır?

Betandyou kayıt süreci üç farklı şekilde yapılır. Bunlar şöyledir;

  • Dileyen kişiler tek tıkla üyelik alabilirler. Kaydol yazılı sarı renkli butona tıklanmasının sonrasında ülke seçimi gerçekleştirilmelidir. Bunun yanı sıra para birimi bölümünü doldurmanız lazım. Varsa promosyon kodu girilmelidir. En son olarak kaydol tuşuna basmak yeterli olacaktır.
  • Bunun yanı sıra sadece telefon yazarak da üyelik her daim alınabilir.  Numaranın ilgili bölüme girilmesi gerekmektedir. Onay ile beraber sistem size bir şifre yollar. Bunun üzerinden sürecin tamamlanması çok kolaydır.
  • Daha farklı bir yöntem olarak sosyal medya üzerinden hesap açılmasına işletmenin izin verdiğini görmekteyiz. Facebook, Telegram ve bunun gibi daha değişik birçok opsiyon vardır.

Firmanın üyelik süreci görüldüğü üzere çok uzun bir zaman almaması ile dikkat çekmektedir.

Betandyou Kayıt Aktivasyonu Nedir?

Betandyou kayıt aktivasyonu olarak tanımlanmış olan bir süreç vardır. Bunun en son aşama olduğunu hemen ifade etmek lazım. Hesap açmak için doldurmuş olduğunuz yere yazdığınız aktif email adresini kullanmalısınız. Ofis bir linki buraya göndermektedir. Eğer gelen kutusunda görüntülenemiyorsa, spam ya da junk klasörlerini de kontrol etmek gerekmektedir.

Bunun sonrasında yapılacak olan işlem ise çok nettir. Bunun üstüne tıklamalısınız. Genellikle ilgili linkin sadece 24 saat süre ile aktif olduğunu hemen eklemek lazım. Mevcut işlemin yapılmasının sonrasında ise otomatik olan sistem devreye girmektedir. Ana sayfaya gerçekleştirilmiş bir yönlendirme söz konusudur. Sonrasında hem kullanıcı adının hem de şifrenin yazılması sayesinde artık üyelik onayı da tamamlanmış olacaktır.

Betandyou Güvenilir Mi hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.